Έναρξη Λειτουργίας Παιδικών Σταθμών Δήμου Τεμπών

Αγαπητοί γονείς,

Η Σχολική Χρονιά 2024-2025 ξεκινά!

Σας καλωσορίζουμε στους Παιδικούς και Βρεφονηπιακούς Σταθμούς του Δήμου Τεμπών Μακρυχωρίου – Συκουρίου – Γόννων.

Σχετικά με το άνοιγμα των δομών μας σας ενημερώνουμε ότι την Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου, και ώρα έναρξης 8:00π.μ. για το χρονικό έτος 2024-2025, θα πραγματοποιηθεί η προσέλευση των νηπίων, το καλωσόρισμα από το προσωπικό μας και η ενημέρωση των γονέων για την λειτουργία των Παιδικών Σταθμών .

Φέτος για την μεγαλύτερη εξυπηρέτηση των γονέων και των παιδιών της περιοχής του Δήμου μας πρόκειται να λειτουργήσει για πρώτη φορά και ο Παιδικός Σταθμός Πυργετού, όπου για την έναρξη του θα ενημερωθείτε με εκ νέου ανακοίνωση μας.

Η συνεργασία όλων μας για την ομαλή προσαρμογή των παιδιών στα Τμήματα και την ομαλή έναρξη λειτουργίας κάθε Τμήματος θα είναι πολύτιμη.

Ευχόμαστε σε όλα τα παιδιά και τις οικογένειες τους καλή αρχή, καλή σχολική χρονιά, με υγεία και πρόοδο!!

Η Προϊσταμένη των Κοινωνικών Δομών                                                  Ο Αντιδήμαρχος

Τσικλητάρη Πανωραία                                                                       Γκατζόγιας Παναγιώτης